Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Bardoňovo

Integrované obslužné miesto občana - IOMO

Čo je IOMO?

logo IOMO.pngIntegrované obslužné miesto občana (IOMO) vám uľahčí vybavovanie úradných záležitostí.

IOMO ponúka prístup k elektronickým službám štátu na jednom asistovanom mieste. Rýchlejšie, jednoduchšie a pod spoločnou strechou. Šetrí vám nielen čas, ale aj peniaze.

Na pracovisku IOMO na Obecnom úrade v Bardoňove  vybavíte :

Výpis/odpis z registra trestov

Výpis z listu vlastníctva

Výpis z Obchodného registra

Pracovisko IOMO je prístupné počas úradných hodín Obecného úradu Bardoňovo, službu poskytujú pracovníčky :

Katarína Bogárová, tel: 035/6517 117, katarina.bogarova@obecbardonovo.sk

Bc. Júlia Vrzalová, tel: 03/6517 117, julia.vrzalova@obecbardonovo.sk

Poplatky za poskytované služby :

Výpis/odpis z registra trestov – 3,90 Eur

Výpis z listu vlastníctva – 7,90 Eur

Výpis z Obchodného registra – 4,50 Eur

Všetky vydávané dokumenty prostredníctvom IOMO sú platnými verejnými listinami použiteľné na právne účely.

Výpis z listu vlastníctva

List vlastníctva je záznam, ktorý preukazuje vlastnícke vzťahy k nehnuteľnosti . Obsahuje údaje o nehnuteľnosti, o vlastníkoch, ťarchy  a spôsob nadobudnutia.

Prostredníctvom IOMO môže občan požiadať o vydanie výpisu listu vlastníctva nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza kdekoľvek na Slovensku.

Potrebné doklady :  občiansky preukaz žiadateľa – majiteľ  nehnuteľnosti

Doba vybavenia: do 48 hodín od podania elektronickej žiadosti

Výpis z obchodného registra

Obchodný register je verejný zoznam, do ktorého sa zapisujú údaje týkajúce sa podnikateľov. Obsahuje obchodné meno, sídlo, identifikačné číslo, predmet podnikania, štatutárny orgán, spôsob konania a zoznam konateľov. Výpis z obchodného registra je dokument, ktorý obsahuje údaje zapísané v Obchodnom registri  ku dňu vyhotovenia výpisu.

Potrebné doklady: občiansky preukaz

Doba vybavenia:  do 10 minút od podania elektronickej žiadosti

Výpis z registra trestov:

Register trestov je evidencia spáchaných trestných činov fyzických osôb, ktorý vedie Generálna prokuratúra Slovenskej republiky.

Výpis z registra trestov je listina, ktorá preukazuje, či osoba bola alebo nebola odsúdená a obsahuje len odsúdenia, ktoré neboli zahladené.

Potrebné doklady: občiansky preukaz

Doba vybavenia:  do 10 minút od podania elektronickej žiadosti

dnes je: 18.7.2018

meniny má: Kamila