Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Bardoňovo

námety, nápady, návrhy, odkazy

UPOZORNENIE PRE DISKUTUJÚCICH!!!

Za obsah, charakter a povahu zverejneného príspevku zodpovedá jeho autor. Zverejňujeme len príspevky týkajúce sa samosprávy, problémy občanov a návrhy občanov, ktoré sú v kompetencii riešenia samosprávy obce, zmysluplné návrhy a pripomienky smerujúce ku skvalitneniu života občanov a rozvoja našej obce. Príspevky bez názvu a príspevky, ktoré sú napísané neetickým spôsobom, obsahujú vulgarizmy, príp. svojím obsahom urážajú a provokujú nebudú zverejnené. Ďalej nebudú zverejnené príspevky, ktoré nebudú riadne podpísané celým menom.
Vzhľadom k tomu, že v diskusii boli príspevky provokatívne a nepodpísané, všetky tieto boli vymazané.

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, zaregistrujte sa prosím!

Po registrácii sa PRIHLÁSTE!

Napíšte nám vaše námety, nápady, návrhy, odkazy

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 3.3.2012 18:10:47

Budova MŠ

Dobrý deň,
Zaujímalo by ma či obec Bardoňovo plánuje v budúcnosti odpredaj budovy materskej škôlky vrátane pozemku.
Ďakujem.


 

Dobrý deň,
Obec v blízkej budúcnosti neplánuje predaj žiadneho obecného majetku.


webmaster

pridané 8.5.2011 12:39:10

stavebný odpad.

dobý deň.
chcel by som sa spýtať,ako možem naložiť so stavebným odpadom pri rekoštrukcii,alebo výstavbe v obci?
zaujíma ma hlavne taká vec,či je jeho usklasnenie na skládne spoplatnené?lebo v nových zámkoch sa dá vyniesť tona odpadu ročne bez popladku na skládku.stačí sa len preukázať očianskym preukazom s trvalým pobytom v nz.teda či neexistuje niečo podobne aj v bardoňove, ak vynesiem odpad na skládku do Kolty (alebo s kým má obec zmluvu).
ďakujem

marcel


 
Reakcia na príspevokpridané 2.6.2011 15:32:28

stavebný odpad

Drobný stavebný odpad bude možné vyviesť do veľkoobjemného kontajnera, ktorý bude zložený v obci na jeseň tohto roku. Bližšie informácie o kontajnery podáme, keď to bude aktuálne.
Väčší stavebný odpad je možné vyniesť na skládku v Kolte za poplatok.
Drobný stavebný odpad - je odpad z bežných udržiavacích prác, vykonávaných fyzickou osobou na stavebnej nehnuteľnosti, na ktoré sa nevyžaduje stavebné povolenie alebo ohlásenie drobnej stavby. (sem patrí drobný betónový odpad, keramika, dlaždice, dlažby...).

webmaster


 
pridané 18.4.2011 13:35:08, rewo

skolka

dobry den.
ja by som sa chcel spytat,ci by nebolo mozne,ze by brana materskej skoly ostavala otvorena aj cez víkendy a jej zahrada by sa vyuzivala rodicmi s malymi detmi na pikniky a podobne akcie?pretoze jedine volne dostupne destke ihrisko je v miestnom pohostinstve a podla mojho nazoru to nerobi dobrotu ked ucime deti uz odmalicka do krciem chodit.
keby sa zorganizovala verejna brigada, aby sa areal trochu upratal - pokosil atd. mozno by to ludi aj motivovalo.a keby sa tam vybudoval aj nejaky krb kde by sa dalo grilovat, tak by tam rodiacia a nie len oni urcite radi chodili.
dakujem.

marcel


 
Reakcia na príspevokpridané 5.5.2011 14:21:21

Plena suhlasim so sprístupnením škôlky

Vstup by mal byť VÝHRADNE pod dozorom dospelej osoby a NA VLASTNÉ RIZIKO, avšak by povolený byť mal.

Jožo Hucman


 
Reakcia na príspevokpridané 28.4.2011 14:12:27

škôlka

Z bezpečnostných dôvodov nie je možné nechávať areál materskej školy otvorený aj cez víkendy, nakoľko zodpovednou osobou za materskú školu je riaditeľka, ktorá sa cez víkendy nezdržiava v MŠ, lebo MŠ nie je cez víkendy v prevádzke.
Detské ihrisko je vo výstavbe pri prístupovej ceste do kaštieľa. Obec podala žiadosť o dotáciu z ÚNSK. V prípade, aj keby obec dotáciu nedostala, detské ihrisko bude realizované z vlastných zdrojov obce.

webmaster


 
pridané 6.4.2011 08:52:32

Mladé srdcia

Dňa 4.4.2011 sa určite oplatilo ísť do kultúrneho domu v Beši. Velmi pekné vystúpenie súboru Mladé srdcia ktoré zastrešovala a organizovala politická strana MOST-HÍD k príležitosti sčítaniu obyvatelstva. Každý kto bol na vystúpení si odniesol bohatý a hodnotný kultúrny zážitok.
Škoda že Bešianske vedenie strany MOST-HÍD je šikovnejšie a dokázalo zalobovať a vybaviť aby sa vystúpenie pre náš región konalo práve v Beši.


 
Reakcia na príspevokpridané 9.4.2011 17:34:45

Skutočnosť okolo vystúpenia umeleckého súboru Mladé srdcia

Mladé srdcia ešte kedysi vo februári oznámili vystúpenia p. Hajtmanovi.
Akciu začali pripravovať starostovia z Bardoňova, z Beši, z Pozby a p. Hajtman no však nie v súvislosti s sčítaním ľudu. Pôvodne bolo naplánované, že akciu budú financovať jednotlivé obce. Na stretnutí zástupcov obcí sa napokon rozhodlo, že Bešu bude financovať Čemadok, Pozbu bude financovať SMK a Bardoňovo bude financovať MOST-HÍD a SMK. Ďalej sa na tomto stretnutí rozhodlo, že celá akcia sa bude konať v Beši a mikrobus bude voziť ľudí z okolitých obcí na akciu. V nasledujúcich dňoch ústredie politickej strany MOST-HÍD oznámilo, že bude financovať celú akciu, tak ako to majú naplánované pre celé územie SR.
Ako predseda miestneho klubu a člen okresného výboru strany MOST-HÍD v Bardoňove, som mal možnosť túto akciu zorganizovať aj u nás v obci. Na môj návrh, aby súbor Mladé srdcia vystupovali aj v Bardoňove, starosta obce Bardoňova reagoval nasledovne - bol by problém s vykúrením kaštieľa a ani by sa účinkujúci programu nemali kde prezliecť.
Na vašu reakciu, že vedenie strany MOST-HÍD v Bardoňove nie je tak šikovné ako v Beši, mám na vás iba jednu otázku. Koho je to zásluha, že v priebehu jedného roka sa v takej malebnej dedine ako je Bardoňovo zúčastnil na dvoch akciách podpredseda parlamentu a predseda politickej strany MOST-HÍD p. Bugár Béla???!!!

JÁN ŠIKULA - predseda politického klubu v Bardoňove a člen okresného výboru strany MOST-HÍD


 

webygroup

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Magyar verzió

4703884

Úvodná stránka